Šumperští skauti

Vítám Vás na webových stránkách našeho šumperského oddílu. Jsou zde všechny informace, které potřebují naši členové vědět. Pokud by snad nebyly, neváhejte se obrátit na kohokoli z vedení oddílu.

Přeji příjemný den,
Šimon Rozsíval

Chtěli byste k nám přihlásit svého syna?

Skautský oddíl je to pravé místo pro každého kluka - najde u nás partu kamarádů, se kterými prožije nevšední zážitky. Navíc se s námi dostane na různá místa Jeseníků, dozví se řadu zajímavých věcí, naučí se o sebe postarat a užije si spoustu zábavy.

Pokud Vašemu synovi ještě nebylo 11 let, pak zavolejte nebo napište Ondrovi Hamplovi. Pokud je Váš syn starší/pokud jsi starší, pak se ozvěte Šimonovi Rozsívalovi.

Skauting me baví!

Brzy nás čeká:

1.7.

Stavění tábora

Sraz je 1. 7. v 09:00 a návrat 1. 7. v 15:00.

Náš oddíl jede na tábor až v druhém turnusu, a tedy nebudeme tábor stavět, jako tomu bylo loni. Avšak Vlčácká smečka i 1. dívčí oddíl velmi ocení, když jim s prací pomůžeme. Pokud tedy máte prvního července čas a chuť, přijďte nakládat nebo zajeďte stavět stany na ramzovskou Skelnou louku. Za každou pomocnou ruku budeme moc rádi. Sraz u kluboven v sobotu ráno v 9:00. Případně můžete přijet na Skelnou louku kolem dvanácté. Za každou pomocnou ruku budeme moc rádi.

15.7.

Letní tábor

Sraz je 15. 7. v 09:15 a návrat 29. 7. v 13:00.

V druhé polovině července se společne vydáme na čtrnáctidenní dobrodružství pod obřími skalami.