Co se rozumí "obvyklou výbavou"

Na každou výpravu by si každý měl vzít spacák, karimatku, jídelní potřeby (ešus, lžíce, nůž, hrnek), přezuvky, zpěvník, oblečení podle očekávaného počasí, boty ve kterých se dá ujít cca 10 - 15 kilometrů. To všechno je třeba sbalit do batohu, ve kterém si každý své věci odnese na svých zádech. Není vhodné brát si jakákoli příruční zavazadla, špatně se nosí...

Plánované výpravy a akce

15.12.

Vánoční výprava

Sraz je 15. 12. v 17:30 a návrat 17. 12. v 13:00.

Již teď se můžete těšit na tradiční vánoční výpravu na faře v Hraběšicích, u našeho krásného stromečku v lese a na spoustu vánočních a zimních programů. Sejdeme se v pátek v 17:30 na autobusovém nádraží. Podrobnější informace můžete očekávat v prosincovém zpravodaji.

23.12.

Betlémské světlo

Sraz je 23. 12. v 09:00 a návrat 23. 12. v 16:00.

Jako každý rok, tak i letos máme v plánu na městě rozdávat lidem světlo, které vozí skauti až z Betléma z Izraele až k nám do České republiky. Toto světlo se pro mnohé již stalo symbolem Vánoc. Více informací, jak tradice betlémského světla vznikla si můžete přečíst na stránkách betlémského světla: http://www.betlemskesvetlo.cz. Rozdávat budeme nejspíše zase po oddílech. Rozdělení jednotlivých oddílů bude k dispozici v průběhu prosince.